top of page

Derya Elik Akademi

Derya Elik Akademi, 5 yıldır çeşitli alanlarda eğitim vermektedir. Kendi uzaktan eğitim modülümüz ile web sitemiz üzerinden online olarak istediğiniz yerde istediğiniz zaman eğitim alabilirsiniz. Akademimizde eğitmenlerimiz alanında uzmandır ve eğitmenlik eğitimleri ISO 9001 kalite belgesine sahiptir. 

Sertifikalı eğitim programlarımız sayesinde mesleğinize yön verebilir, meslek edinebilirsiniz. Sertifikalarımız katılım belgesi değildir! Sertifikalı eğitim programlarımız, uluslararası geçerliğine sahip e-Devlet görünürlüğü olan sertifikalardır.

İso 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslarası tescillenmiş olup aynı zamanda carcert menagement system tarafından belgelendirilmiştir 2022 yılında, Yılın En Başarılı Kişisel Gelişim Akademisi ödülünü aldık ve sen değişirsen DünyaN değişir diyoruz… 

Eğitim ve danışmanlıklar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

KURUCU DERYA ELİK KİMDİR?

10 yıldan uzun süredir kişisel gelişim alanında

çalışmaları olan, Psikoloji, meditasyon, yaşam koçluğu, NLP, EFT, aile dizimi, holistik şifa, spiritüel koçluk, nefes koçluğu astroloji, numeroloji reiki, bioenerji, sarkaç, thetahealing jass bilinçaltı regresyon, kuantum, beslenme koçluğu alanlarında sayısız eğitim almış bir kadın girişimcidir.

Eğitim ve öğretimin yaşla ilgili değil ömür boyu süren bir yolculuk olduğunu savunan DERYA ELİK aynı zamanda, 2. sınıf PSİKOLOJİ öğrencisidir. İnsan kendi versiyonunun en iyisine ulaşmak için çabalamalı diyerek aldığı eğitimleri ve öğrendiği tüm bilgileri sizlere aktararak eğitim ve danışmanlıklar vermek üzere DERYA ELİK AKADEMİ'yi kurdu.

İletişim

Öneri ve şikayetleriniz için iletişime geçiniz.

  • Whatsapp
  • Instagram

Teşekkürler 🌿

bottom of page